Оксана
31 марта 2023 (15:19)
Замовляла утеплені костюми для АЗС, Костюми супер.
Пошили всі як ми хотіли, все підійшло і за розмірами, і за фасоном.
Рекомендую!
Ответ администратора:
Дякуємо за відгук. Звертайтеся до нас ще. Для постійних клієнтів передбачені знижки.