Отзывы клиентов о магазине

Отзывы: 21
4.6 / 5
средний рейтинг магазина
Качество обслуживания?
4.3
Качество товара
4.8
Цены
4.6
Доставка
4.8
user-icon
Ольга
06 мая (12:41)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Натрапила на цю компанію через інтернет випадково. І не жалію. Купила сину для роботи штани кухаря та фартух. Все прийшло бистро, одяг якісний, дуже гарно пошитий. Дякуємо за вашу роботу. Самі приємні відгуки для вас. Бистро, чітко, якісно!
user-icon
Евгения Парубец
30 апреля (15:03)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Постійно співпрацюємо з Олімпекс груп, замовляємо брендовану форму для співробітників. Леся просто найкращий менеджер! Завжди знайде варіант на будь-який бюджет.
user-icon
Марія
30 апреля (12:10)
Рейтинг: 4 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 4
Доставка - 5
Вже багато років співпрацюємо з даним підприємством. Завжди все дуже швидко, якісно, з увагою до потреб та частій терміновості.. особливо приємно працювати з менеджером Лесею! Брендована форма - чудова!
user-icon
Світлана
30 апреля (09:04)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Не перший рік співпрацюємо з підприємством. Дуже відповідальне ставлення до клієнтів. Наш менеджер Леся, замовляємо періодично спецодяг для прибиральниць. Всі замовлення поставлялися своєчасно. Рекомендую!
user-icon
Rostislav Reshetniak
29 апреля (13:18)
Рейтинг: 4 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 4
Доставка - 5
Зробили худі для Акалемії Байкерів, вийшло дуже якісно, дякуємо
user-icon
Марина
21 апреля (09:04)
Рейтинг: 4 из 5
Качество обслуживания? - 1
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Співпрацею з Олімпекс Груп залишилися задоволені. Якісний спецодяг, швидке виконання замовлень і уважний підхід менеджерів. Рекомендуємо як надійного партнера.
user-icon
Олександр
20 апреля (15:01)
Рейтинг: 4 из 5
Качество обслуживания? - 4
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Працюю другий рік з менеджером Олександром. Співпрацею задоволена. Вічливий, уважний, на своєму місці. Товар та документи відправляє вчасно. Притензій немаю. Рекомендую.
user-icon
Роман
20 апреля (12:04)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Гарна компанія, приємно мати справу, менеджер завжди йде на зустріч, якщо не підійшов одяг то поміняють. Замовляємо щороку у зв'язку з плинністю кадрів в даний час, три доби і одяг через НП уже на працівнику. Цього року заказували 6 комплектів. Дякуємо.
user-icon
Наталія
20 апреля (10:02)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Працює наша компанія з Олімпекс груп вже чотири роки. Вишиваємо логотипи на кепках і інших виробах. Купуємо робочу форму. Але особливо хочу подякувати за пошив теплих жилеток за нашими побажаннями. Дала приблизні заміри і бажані параметри по тканині, довжині, якості. Дівчата швидко все спроектували, пошили і відправили. Якістю задоволена на 200%
user-icon
Юлия
03 апреля (17:21)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Дуже задоволені якістю спецодягу! Тканина міцна, добре витримує часте прання і не втрачає форму. Зручний крій, не сковує рухів під час роботи. Окремо хочеться відзначити акуратне пошиття та якісну фурнітуру. Спецодяг повністю відповідає вимогам безпеки та комфорту. Рекомендуємо!
user-icon
Олександр
16 августа 2025 (10:00)
Рейтинг: 1 из 5
Качество обслуживания? - 1
Качество товара - 1
Цены - 1
Доставка - 1
Ввічливий, уважний та досвідчений персонал. Отримали практичні поради від менеджера Олесі щодо вибору спецодягу та взуття. Обрали оптимальний варіант ціна/якість. Дякую Вам. Молодці!
user-icon
Віталіна
01 июля 2025 (12:05)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Дякую за якісне та швидке обслуговування! До Вас хочеться повертатися!
user-icon
Світлана
21 апреля 2025 (08:39)
Рейтинг: 3 из 5
Качество обслуживания? - 2
Качество товара - 5
Цены - 3
Доставка - 5
З плюсів хороша якість та швидкість доставки. З мінусів невідповідність товару заявленому опису. Замовляла костюми. На сайті написана одна інформація, по факту, на даний опис ціна вища. Великі проблеми з підбором розміру, інформація постійно змінюється. В цілому покупкою задоволена, але хотілося б кращого обслуговування
user-icon
Наталія
24 февраля 2025 (19:15)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Дякую за якісне обслуговування та якісний товар. Дуже приємно працівати з компітентними менеджерами. Буду звертатися ще до вас та рекомендувати!
user-icon
Андрій
24 февраля 2025 (18:43)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Дякую за гарне обслуговування. Робота була проведена чудово. Швидко приняли замовлення, шкодко дали відповідь. Ціни на сайті дуже приємні. Особлива подяка за роботу менеджеру Лесі Карпенко, дуже професійно та вічливо. Рекомендую усім !
user-icon
Альона
21 февраля 2025 (12:41)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Замовлення оформляються вчасно та професійно. Якісь товару на найвищому рівні. Рекомендую
user-icon
Олена
16 октября 2024 (06:30)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Дякую менеджеру Ігору за гарне обслуговування!) На кожному етапі допомагав та надавав чітку і якісну консультацію. З нетерпінням чекаю на посилку, яку, доречі, також швидко відправили. Обовʼязково повернуся із замовлення на уніформу в літній період.
user-icon
Рост
30 сентября 2024 (13:52)
Рейтинг: 4 из 5
Качество обслуживания? - 4
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Вітаю! Замовляв індпошив захисного костюма з саржі (черніг.), зріст 194-200, розмір 64, дякую, ціною, терміном і якістю пошиття задоволений.
user-icon
Наталія
14 апреля 2023 (11:35)
Рейтинг: 5 из 5
Качество обслуживания? - 5
Качество товара - 5
Цены - 5
Доставка - 5
Замовляла поло з логотипом, якісні поло і гарна вишивка
user-icon
Віктор
31 марта 2023 (15:23)
Рейтинг: 0 из 5
Замовляли пошиття жилеток для персоналу. Хороша якість і вчасно пошили.
Ответ администратора:

Дякуємо за відгук. Раді були допомогти

Отзывы клиентов о магазине текст

Добавить отзыв
Критерии оценки:
Внимание: HTML не поддерживается!