Відгуки: 21
Рейтинг: 0 з 5
Замовляла утеплені костюми для АЗС, Костюми супер.
Пошили всі як ми хотіли, все підійшло і за розмірами, і за фасоном.
Рекомендую!
Відповідь адміністратора:
Дякуємо за відгук. Звертайтеся до нас ще. Для постійних клієнтів передбачені знижки.
Відгуки клієнтів про магазин текст опису