Відгуки клієнтів про магазин

Відгуки: 21
4.6 / 5
середній рейтинг магазину
Якість обслуговування
4.3
Якість товару
4.8
Ціни
4.6
Доставка
4.8
user-icon
Оксана
31 березня 2023 (15:19)
Рейтинг: 0 з 5
Замовляла утеплені костюми для АЗС, Костюми супер. Пошили всі як ми хотіли, все підійшло і за розмірами, і за фасоном. Рекомендую!
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук. Звертайтеся до нас ще. Для постійних клієнтів передбачені знижки.

Відгуки клієнтів про магазин текст опису

Додати відгук
Критерії оцінювання:
Увага: HTML не підтримується!