Відгуки клієнтів про магазин

Відгуки: 21
4.6 / 5
середній рейтинг магазину
Якість обслуговування
4.3
Якість товару
4.8
Ціни
4.6
Доставка
4.8
user-icon
Ольга
06 травня (12:41)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Натрапила на цю компанію через інтернет випадково. І не жалію. Купила сину для роботи штани кухаря та фартух. Все прийшло бистро, одяг якісний, дуже гарно пошитий. Дякуємо за вашу роботу. Самі приємні відгуки для вас. Бистро, чітко, якісно!
user-icon
Евгения Парубец
30 квітня (15:03)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Постійно співпрацюємо з Олімпекс груп, замовляємо брендовану форму для співробітників. Леся просто найкращий менеджер! Завжди знайде варіант на будь-який бюджет.
user-icon
Марія
30 квітня (12:10)
Рейтинг: 4 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 4
Доставка - 5
Вже багато років співпрацюємо з даним підприємством. Завжди все дуже швидко, якісно, з увагою до потреб та частій терміновості.. особливо приємно працювати з менеджером Лесею! Брендована форма - чудова!
user-icon
Світлана
30 квітня (09:04)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Не перший рік співпрацюємо з підприємством. Дуже відповідальне ставлення до клієнтів. Наш менеджер Леся, замовляємо періодично спецодяг для прибиральниць. Всі замовлення поставлялися своєчасно. Рекомендую!
user-icon
Rostislav Reshetniak
29 квітня (13:18)
Рейтинг: 4 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 4
Доставка - 5
Зробили худі для Акалемії Байкерів, вийшло дуже якісно, дякуємо
user-icon
Марина
21 квітня (09:04)
Рейтинг: 4 з 5
Якість обслуговування - 1
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Співпрацею з Олімпекс Груп залишилися задоволені. Якісний спецодяг, швидке виконання замовлень і уважний підхід менеджерів. Рекомендуємо як надійного партнера.
user-icon
Олександр
20 квітня (15:01)
Рейтинг: 4 з 5
Якість обслуговування - 4
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Працюю другий рік з менеджером Олександром. Співпрацею задоволена. Вічливий, уважний, на своєму місці. Товар та документи відправляє вчасно. Притензій немаю. Рекомендую.
user-icon
Роман
20 квітня (12:04)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Гарна компанія, приємно мати справу, менеджер завжди йде на зустріч, якщо не підійшов одяг то поміняють. Замовляємо щороку у зв'язку з плинністю кадрів в даний час, три доби і одяг через НП уже на працівнику. Цього року заказували 6 комплектів. Дякуємо.
user-icon
Наталія
20 квітня (10:02)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Працює наша компанія з Олімпекс груп вже чотири роки. Вишиваємо логотипи на кепках і інших виробах. Купуємо робочу форму. Але особливо хочу подякувати за пошив теплих жилеток за нашими побажаннями. Дала приблизні заміри і бажані параметри по тканині, довжині, якості. Дівчата швидко все спроектували, пошили і відправили. Якістю задоволена на 200%
user-icon
Юлия
03 квітня (17:21)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дуже задоволені якістю спецодягу! Тканина міцна, добре витримує часте прання і не втрачає форму. Зручний крій, не сковує рухів під час роботи. Окремо хочеться відзначити акуратне пошиття та якісну фурнітуру. Спецодяг повністю відповідає вимогам безпеки та комфорту. Рекомендуємо!
user-icon
Олександр
16 серпня 2025 (10:00)
Рейтинг: 1 з 5
Якість обслуговування - 1
Якість товару - 1
Ціни - 1
Доставка - 1
Ввічливий, уважний та досвідчений персонал. Отримали практичні поради від менеджера Олесі щодо вибору спецодягу та взуття. Обрали оптимальний варіант ціна/якість. Дякую Вам. Молодці!
user-icon
Віталіна
01 липня 2025 (12:05)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дякую за якісне та швидке обслуговування! До Вас хочеться повертатися!
user-icon
Світлана
21 квітня 2025 (08:39)
Рейтинг: 3 з 5
Якість обслуговування - 2
Якість товару - 5
Ціни - 3
Доставка - 5
З плюсів хороша якість та швидкість доставки. З мінусів невідповідність товару заявленому опису. Замовляла костюми. На сайті написана одна інформація, по факту, на даний опис ціна вища. Великі проблеми з підбором розміру, інформація постійно змінюється. В цілому покупкою задоволена, але хотілося б кращого обслуговування
user-icon
Наталія
24 лютого 2025 (19:15)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дякую за якісне обслуговування та якісний товар. Дуже приємно працівати з компітентними менеджерами. Буду звертатися ще до вас та рекомендувати!
user-icon
Андрій
24 лютого 2025 (18:43)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дякую за гарне обслуговування. Робота була проведена чудово. Швидко приняли замовлення, шкодко дали відповідь. Ціни на сайті дуже приємні. Особлива подяка за роботу менеджеру Лесі Карпенко, дуже професійно та вічливо. Рекомендую усім !
user-icon
Альона
21 лютого 2025 (12:41)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Замовлення оформляються вчасно та професійно. Якісь товару на найвищому рівні. Рекомендую
user-icon
Олена
16 жовтня 2024 (06:30)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Дякую менеджеру Ігору за гарне обслуговування!) На кожному етапі допомагав та надавав чітку і якісну консультацію. З нетерпінням чекаю на посилку, яку, доречі, також швидко відправили. Обовʼязково повернуся із замовлення на уніформу в літній період.
user-icon
Рост
30 вересня 2024 (13:52)
Рейтинг: 4 з 5
Якість обслуговування - 4
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Вітаю! Замовляв індпошив захисного костюма з саржі (черніг.), зріст 194-200, розмір 64, дякую, ціною, терміном і якістю пошиття задоволений.
user-icon
Наталія
14 квітня 2023 (11:35)
Рейтинг: 5 з 5
Якість обслуговування - 5
Якість товару - 5
Ціни - 5
Доставка - 5
Замовляла поло з логотипом, якісні поло і гарна вишивка
user-icon
Віктор
31 березня 2023 (15:23)
Рейтинг: 0 з 5
Замовляли пошиття жилеток для персоналу. Хороша якість і вчасно пошили.
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук. Раді були допомогти

Відгуки клієнтів про магазин текст опису

Додати відгук
Критерії оцінювання:
Увага: HTML не підтримується!